Wat houdt onderhoud en reparatie in?
- Reparatie van trekveren of torsieveren
- Herstelwerkzaamheden aan scharnieren
- Vervangen van aandrijvingen
- Motor van het rolluik afstellen
- Rolluik elektrisch maken
Bent u op zoek naar een ervaren monteur voor het repareren of onderhouden van uw garagedeur? Of wilt u uw rolluik laten repareren? Dan zit u bij Millennium Rolomotive op de juiste plek! Onze monteurs helpen u graag met het verhelpen van problemen. Hierbij maakt het voor het rolluik niet uit of wij deze zelf hebben geïnstalleerd of niet. Zoekt u dus een specialist? Kies dan voor Millennium Rolomotive!
Onze ervaren monteurs herstellen snel en vakkundig problemen aan uw garagedeur of rolluik. Of het nu gaat om trekveren, scharnieren of aandrijvingen, wij zorgen dat uw deur weer soepel en veilig functioneert.
Met regelmatig onderhoud voorkomen we storingen en verlengen we de levensduur van uw garagedeur of rolluik. We controleren en stellen af, zodat alles soepel draait. Zo kunt u zorgeloos genieten van het product.
Of het nu gaat om een voordeur, garagedeur of rolluik: onze monteurs staan voor u klaar. U kiest voor deskundigheid en service, zodat uw deuren altijd perfect werken en u verzekerd bent van hulp bij storingen.
U kunt bij ons terecht voor reparatie aan uw rolluik of garagedeur. Ook is het mogelijk om onderhoud aan uw garagedeur te laten uitvoeren. Er zijn verschillende werkzaamheden waar wij u kunnen helpen. We zetten ze kort even op een rijtje.
Bent u op zoek naar een snelle, betrouwbare specialist op het gebied van reparatie en onderhoud? Dan is Millennium Rolomotive de perfecte keuze. We helpen u dan ook graag bij het onderhouden of repareren van uw garagedeur of rolluik. Neem vrijblijvend contact met ons op om te kijken wat er mogelijk is.
Geplaatst op Resi FranckTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. De manier van communiceren, beleefdheid en snelheid waarmee er tot een oplossing is gekomen om mijn rolluik weer te laten functioneren verdient een groot compliment.Geplaatst op Robbert De JongeTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Ik wil via deze weg graag mijn dankbaarheid uitspreken voor dit bedrijf en al zijn mensen/medewerkers. Wij hadden problemen met meerdere rolluiken in onze woning. Wij hadden nooit verwacht dat na 1 telefoontje ze binnen 24 uur al op de stoep stonden en werkelijk waar alles hebben opgelost in slechts een kwestie van een uurtje. De vriendelijkheid van de medewekers en de snelheid en de kwaliteit die ze leveren. Respect! Wij zijn ontzettend tevreden en zullen deze ervaring zeker niet vergeten. We zullen jullie zeker aanraden ook bij andere mensen. Jullie verdienen hetGeplaatst op Brian MuckelTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Vandaag contact opgenomen met Millennium Rolomotive. De garagepoort ging niet meer open. Zelf resetten lukte niet. De man aan de telefoon heeft geholpen met duidelijke instructies en het probleem is opgelost.Geplaatst op Carine JanssenTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Zeer goede en snelle service, houden zich aan de gemaakte afspraken, zeer vriendelijk en bekwaam personeel. Hebben zowel de voordeur, garagepoorten alsmede alle rolluiken door hun geplaatst. Zeer tevreden !!!Geplaatst op William SchreursTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. In 2018 naar volle tevredenheid 2 hörmann sectionaaldeuren laten plaatsen in onze garage. Vanochtend was er plots (en voor het eerst) een mechanisch defect. Na een telefoontje stond de vriendelijke monteur al binnen een uur op de stoep die het defect zeer vakkundig gemaakt heeft, waarvoor dank!Geplaatst op Frans GosselaarTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Goed en vriendelijk geholpenGeplaatst op Karl KoopmansTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Super goede serviceGeplaatst op EllenTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Vriendelijke serviceGeplaatst op Ryan STrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Vanaf het eerste moment met Millenium alleen maar positief. Nu ook weer, een jaar na dato, hulp nodig bij het resetten van twee Somfy rolluiken. Bedankt voor het geduld Robert ;)
Bent u op zoek naar een deskundige monteur voor het onderhouden of repareren van uw garagedeur? Of heeft uw rolluik een reparatie nodig? Bij Millennium Rolomotive bent u aan het juiste adres! Onze monteurs staan klaar om snel en vakkundig problemen op te lossen, ongeacht wie uw deur of rolluik heeft geplaatst. Wilt u zeker zijn van betrouwbare service? Kies dan voor Millennium Rolomotive! Neem vandaag nog contact met ons op via het contactformulier en ontdek wat wij voor u kunnen betekenen.
Één van onze specialisten neemt binnen 1 werkdag contact met u op.
Wij vinden uw privacy belangrijk en er wordt daarom zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.